


666 304 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyness |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 37 Ач |
| Бренд | Dyness |
| Вес | 41 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 37 А |
| Максимальний струм розряду, A | 37 А |
| Напруга, В | 96 V |
| Розміри | 504x380x240мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |