
59 685 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 100Aч |
| Вес | 44 кг |
| Вид | Акумуляторна батарея |
| Максимальний струм заряду, A | 50 |
| Максимальний струм розряду, A | 50 |
| Напруга, В | 51.2 V |
| Розміри | 570x440x133мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |