
27 277 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 100Aч |
| Бренд | Ventura |
| Вес | 15 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 100 |
| Максимальний струм розряду, A | 200 А |
| Напруга, В | 12 V |
| Розміри | 330х172х224мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |