

80 474 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 230 Ач |
| Бренд | LogicPower |
| Вес | 39 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм розряду, A | 50 |
| Напруга, В | 24V |
| Особенности | Для використання в автомобілях. |
| Розміри | 250х520мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |