
16 650 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 64 Ач |
| Бренд | LogicPower |
| Вес | 8.2 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 64 |
| Максимальний струм розряду, A | 1050 |
| Напруга, В | 12 V |
| Розміри | 200х245х175мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |