
41 624 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 230 Ач |
| Бренд | LogicPower |
| Вес | 22.5 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 75 |
| Максимальний струм розряду, A | 150 |
| Напруга, В | 12,8V |
| Розміри | 197х165х188мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |