

31 357 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 32 Ач |
| Бренд | LogicPower |
| Вес | 14 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 30 |
| Максимальний струм розряду, A | 60 |
| Напруга, В | 48 V |
| Особенности | Має функцію LCD. |
| Розміри | 485х170х250мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | M8 |