
164 027 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 100Aч |
| Бренд | LogicPower |
| Вес | 50.5 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Максимальний струм заряду, A | 100 |
| Максимальний струм розряду, A | 200 |
| Напруга, В | 76.8 V |
| Розміри | 630х335х145мм |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | M8 |