


6 586 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | Voltronic |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-A 5V х 2 |
| Бренд | Voltronic |
| Вес (кг) | 1,85 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 120 Вт |
| Габариты (мм) | 214х158х85мм |
| Захист | Захист від перевантаження |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Мощность, Вт | 2600 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Форма выходного напряжения | лінійно-інтерактивний |