


5 207 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Altek |
| Вес (кг) | 7 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 220 В |
| Габариты (мм) | 290х225х120 мм |
| Захист | Захист від перевантаження |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Особенности | Температура: 0°С~40°C. |
| Мощность, Вт | 400 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Струм заряду АКБ, А | 8 |