
9 290 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Белый |
| Производитель | Microtek |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Microtek |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 1275 В |
| Габариты (мм) | 38.2х20х34 мм |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Захист від повного розряду акумулятора, Захист за змінн |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Мощность, Вт | 1700 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Струм заряду АКБ, А | 10 |
| Форма выходного напряжения | Правильна синусоїда |