

18 026 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS-232/SNM/USB |
| Вес (кг) | 13.4 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 220 В |
| Габариты (мм) | 90х480х420мм |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Захист від повного розряду акумулятора, Захист за змінн |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Мощность, Вт | 3000/3700 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Струм заряду АКБ, А | 15 А |
| Форма выходного напряжения | Правильна синусоїда |