
9 142 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lorenz electric |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Lorenz Electric |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 220 В |
| Габариты (мм) | 170х146х337мм |
| Захист | Захист від перевантаження |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Мощность, Вт | 700 Кв |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Струм заряду АКБ, А | 15 А |
| Форма выходного напряжения | Правильна синусоїда |