

7 306 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11.9 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 220 В |
| Габариты (мм) | 370×245×165cm |
| Захист | Захист від перевантаження |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Особенности | Діапазон робочих температур – від -10°C до 40°C. |
| Мощность, Вт | 1000 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Форма выходного напряжения | Правильна синусоїда |