

6 263 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9.4 кг |
| Вихідна потужність, Вт | 220 В |
| Габариты (мм) | 160×240×390cm |
| Захист | Захист від перевантаження |
| Напруга АКБ, В | 12 |
| Мощность, Вт | 800 |
| Строк гарантії, місяців | 12 |
| Струм заряду АКБ, А | 15 А |
| Струм розряду АКБ, А | 20 |
| Форма выходного напряжения | Правильна синусоїда |