

52 479 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INVT |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний струм, А | 26 |
| Діапазон напруги МРРТ(В) | 125-500 |
| ККД, % | 98 |
| Количество фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність панелей, Вт | 7000 |
| Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A | 14А |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга акумулятора, В | 48 Вт |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220В |
| Номінальна вхідна напруга, В | 176V ~ 270V |
| Номинальная мощность, Вт | 6000 |
| Перетворення | DC-AC |
| Тип монтажа | Настенный |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Частота, Гц | 50/60 |