






1 803 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї мА*год | 30000 mAh |
| Вихідна напруга, В | 5V / 3A |
| Выходные интерфейсы | USB Type A, USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB, USB Type C |
| Цвет | Black |
| Особенности | Швидка зарядка 20W |
| Назначение | Зарядний пристрій для гаджетів |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |