Отзывы о компании X-solar
- Александр К.
Все чудово!!! Раджу цього продавця!
Александр Т.- Дмитрий П.
- Давид М.
Сподобалось все,менеджер супер
Наталія Д.- Микола П.
- Тарас М.
Хочу щиро подякувати Олександра та його команду,за якісне обслуговування,чуйне відношення,допомога вибору. Товар дуже якісний,сам повербанк дуже великої ємності,свою задачу цілком виконує.Дякую за якісну продукцію.Всім рекомендую цю компанію. Дякую!
Зоя В.- Олександр І.
Все супер, дякую 🤝
Михайло М.
