Відгуки про компанію X-solar
- Андрей Б.
Дякую продавцю
Ввічливий, швидко відправка і хороший товар. Рекомендую.Лариса К.- Дар'я М.
- Юрий Л.
Дякую з швидкість і розуміння. Ціна просто супер 👍
Олексій П.- Евгений Ч.
Все супер.
Богдан К.все супер 👍
Віталій А.- Ольга З.
Все супер
Рома
