Відгуки про компанію X-solar
- Олена З.
- Александр Б.
Все добре. Упаковно якісно, як і очікувалося. Продавця рекомендував.
Володимир М.- Светлана Л.
- Виктор В.
- Артем К.
- Виктор Б.
- Володимир Л.
- Иван Т.
- Рафхат М.
Все добре. Упаковно якісно, як і очікувалося. Продавця рекомендував.